עורך דין פלילי

עורך דין פליליעו"ד פלילי מתעסק בתיקים רבים כמו, סמים, שוד, גנבה, רצח, אלימות וכדומה. כדאי להיזדקק לשירותיו של עו"ד פלילי לטיפול בבעיות הללו. סיוע של עורך דין פלילי מסוגל להיות בעל משמעות ביותר עד כדי זיכוי מוחלט‎.

עורך דין פלילי - כיצד נבחר את המוצלח מבין כולם

טוב להתקשר לעורך דין שייתן אמון בדבריכם. עו"ד שמאמין לטענותיכם הוא הראוי לייצג אתכם. אל תאמינו לעו"ד אשר מבטיח לכם מאה אחוזי הצלחה. חשוב לזכור כי במשפט פלילי אין הבטחה לזיכוי או להפחתה ניכרת בעונש. לא לבחור עורך דין המתנה את תשלום שכרו מראש. כמו כן לא רצוי לקחת עו"ד אשר דורש תשלום לייעוץ. עורך דין מכובד ומקצועי לא גובה כסף בעבור הפגישה הראשונה. חוות דעת הינם תנאי חיוני לשכירת עורך דין. האינטרנט הוא גם מקום שניתן לקבל בו חוות דעת אודות עורכי דין.

מחיקת רישום פלילי רישום פלילי? חייבים לערב עורך דין

החלק הראשון בהליך פלילי זה רישום פלילי. המשטרה תרשום רישום פלילי נגד אדם , לאחר שהוגשה תלונה שיש בה עניין לציבור.


את הרישום הפלילי פשוט יהיה למחוק עוד בטרם שהוגש כתב אישום. קיימת אפשרות לבקש מהמשטרה לבטל את כתב האישום. מצבו האישי או הבריאותי של הנאשם יהיה יכול להוות משקל לסגירת כל תיק פלילי. עו"ד פלילי ידע להעריך כבר בתחילת התהליך מה הסיכויים של ביטול רישום פלילי. מסיבה זו כדאי להיוועץ בעורך דין פלילי כבר בתחילת הדרך. כניסתו של עורך דין לעובי הקורה הינה חשובה ביותר.

 

עריקות - כדאי לערב בהליך עורך דין פלילי
נושא העריקות הוא עניין צבאי ונוגע לחיילים בשירות סדיר , במילואים או קבע. נפקדות של יותר מארבעים וחמישה ימים נחשבת לעריקה. אחרי נפקדות של ארבעים וחמישה יום עובר הנושא ליחידה הרלוונטית ויירשם כעריק. בכל מצב, כגון למשל בעת בדיקה של רישיון שגרתית, מסוגלת המשטרה לתפוס את הנאשם ולפתוח בהליך של רישום פלילי. על כן כדאי מאוד לפנות לעורך דין פלילי לשם מחיקת הרישום הפלילי או כדי שינקוט בצעדים להגנתו.